Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku z przodu

5
Filtruj (0) Sortowanie

Nasz polski sklep Mexen oferuje wiele ciekawych stelaży podtynkowych do WC. Jeśli poszukujesz odpowiedniego dla siebie modelu — koniecznie się z nią zapoznaj! Jako producent armatury łazienkowej zwracamy szczególną uwagę na jakość, design i funkcjonalność. Nasze produkty są nowoczesne, dobrze wykonane i zgodne z trendami, które obecnie panują na rynku. Odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Ciągle zaskakują i służą przez lata! Postaw na stelaż podtynkowy polskiej produkcji!

Czytaj więcej
Filtruj Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku z przodu
więcej... mniej
Cena
399 - 620
od 399 do 620
Seria
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Przycisk w zestawie
więcej... mniej
Montaż przycisku
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

1️⃣ Czym są stelaże podtynkowe do WC?

Stelaż podtynkowy do WC to konstrukcja pozwalająca na wygodne zawieszenie miski sedesowej na wybranej wysokości. Stelaż to także możliwość ukrycia spłuczki, wszystkich rur, złączek itp. Na zewnątrz pozostaje jedynie miska toaletowa i przycisk do spłukiwania.

2️⃣ Na co zwrócić uwagę wybierając stelaż podtynkowy WC? 

Podczas wyboru stelażu podtynkowego do WC jedną z istotniejszych kwestii jest pojemność spłuczki. Po drugie należy podjąć decyzję czy będzie to stelaż do zabudowy suchej, czy mokrej. Ważne jest także to, czy stelaż posiada w komplecie wszystkie niezbędne do montażu elementy takie jak mata wygłuszająca, wsporniki montażowe i spłuczka.

3️⃣ Stelaż podtynkowy do WC jak wybrać odpowiedni wariant?

Wybór stelaża do WC zależy od wielu czynników, m.in. od tego, czy jest montowany w nowo wykańczanej toalecie, czy też podczas remontu. W tym drugim przypadku warto zdecydować się na ten w zabudowie suchej, ponieważ nie będzie wymagał kucia ścian. Należy pamiętać o dopasowaniu stelaża do sposobu aranżacji pomieszczenia, np. stelaż w zabudowie niskiej pozwala na wygospodarowanie miejsca na półkę umieszczoną nad toaletą.

Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku z przodu

Stelaże podtynkowe do WC montaż przycisku z przodu — nasze modele

Nasza oferta składa się z wielu interesujących stelaży podtynkowych — skupmy się jednak na tych, których montażu przycisku dokonuje się z przodu. Jedną z propozycji, jaką możesz znaleźć w naszym sklepie, jest model Fenix Slim. Jego wysokość wynosi 111,2 cm, szerokość 50 cm oraz grubość 9,5 cm. Jest to stelaż przeznaczony do montażu w ścianie pełnej lub ścianie płyty gipsowej. To, co jest szczególnie ważne, to regulowane nogi ocynkowane (0-22 cm), wsporniki ocynkowane (135-190 mm) oraz montaż na podłożu o grubości warstw podłogi 0-22 cm. Niższym, jednak grubszym modelem jest stelaż Fenix XS-F. Jego wysokość wynosi 82 cm, szerokość 50 cm, z kolei grubość — 14 cm. Do tego stelażu dobierzesz przycisk z serii Fenix XS. Obejmuje ona wiele nowoczesnych propozycji. Są to przyciski w różnych wersjach kolorystycznych. Do wyboru masz m.in. biel, czerń, chrom błyszczący i chrom matowy. Bez problemu dobierzesz odpowiedni przycisk do swojej łazienki!

Stelaże podtynkowe do WC z montażem przycisku z przodu

Co musisz wiedzieć o stelażach marki Mexen?

Szeroka oferta to nie jedyny atut naszych stelaży podtynkowych. Posiadają one również wiele innych, istotnych zalet! Przede wszystkim jest to jakość. Nasze stelaże wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się trwałością i solidnością. Zakup modelu marki Mexen to inwestycja na długie lata — dotyczy to również przycisków, które z racji tego, że są użytkowane i widoczne, są również bardziej narażone na wszelkie uszkodzenia czy zarysowania. Naszym klientom oferujemy również takie produkty, których możliwe jest dostosow